C# програмування


Практична робота 6

 

         Метою даної практичної роботи буде навчитися представляти у вигляді трьох видів діаграм, а саме гістограму (стовпчаста діаграма), лінійна (функціональна залежність, координати точки два числа) та секторна (зафарбовані частини круга від центру до країв, із естетичних питань ми використаємо із «діркою» посередині)

Практична робота 5

Метою даної практичної роботи стане написання додатку, який буде керувати контактами користувача, тобто, користувач буде додавати туди своїх друзів із адресами, номерами телефонів і таке інше, а додаток буде дозволяти ці контакти переглядати, редагувати та видаляти.

Практична робота 4

Метою даної практичної роботи буде навчитися працювати із табличним представленням даних. Для цих речей в C# є візуальна компонента DataGridView, вона і реалізує механізми доступу до клітинок таблиці, та візуальне їх представлення.

Практична робота 3

Метою даної практичної роботи буде навчитися елементарним методам роботи із текстами, тому ми напишемо додаток «Блокнот»

Практична робота 2

Метою даної практичної роботи буде вивчення загального методу роботи з візуальними компонентами, а саме: програмне створення, програмний обробіток, та використання універсальних обробників подій. В даному випадку «програмне» мається на увазі – створення візуальної компоненти в коді, а не переміщення мишею на форму

Практична робота 1

Метою даної практичної роботи буде організувати роботу із «універсальними» вікнами. У нас буде два вікна, одне головне, а інше буде, в залежності від обраного пункту меню, відображати різні дані. Для прикладу, ми візьмемо обробку пункту про програму (About) та повідомлення (Message).

Лекція 6. Робота з рядками

У класі System.String надається набір методів для визначення довжини символьних даних, пошуку підрядка в поточному рядку, перетворення символів з верхнього регістру в нижній і навпаки, і т.д. Далі ми розглянемо цей клас більш детально.

Лекція 5. Операції з датою та часом в C#

Існують певні задачі коли потрібно прораховувати величини часу, а так як, є роки високосні, і є місяці з різною кількістю днів то простими циклами не обійтись. Для того були виведені спеціальні формули по яких можливо додавати та віднімати дати, та на базі яких і працюють методи середовища розробки, які будуть наведені нижче.

Лекція 4. Діаграми

Зображення діаграми складається з різних елементів - умовних позначень, осей, рядів і інших елементів. Кожному елементу діаграми відповідає певний об'єкт.

Лекція 3. Відображення сітки даних

DataGridView дуже потужний компонент, ідеально підходить для відображення баз даних, а так само маси іншої користувацької інформації.

Страницы