Сообщение об ошибке

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции menu_set_active_trail() (строка 2405 в файле /home/kpaco123/e-helper/includes/menu.inc).

Тип integer (цілі)

 

Цей тип задає число з множини цілих чисел Z = {..., -2, -1, 0, 1, 2, ...}. Цілі можуть бути вказані у десятковій, шістнадцятковій або вісімковій системі числення, за бажанням з попереднім знаком «-» або «+».

Якщо ви використовуєте вісімкову систему числення, ви повинні перед числом ставити 0 (нуль), для використання шістнадцяткової системи потрібно поставити перед числом 0x.

<? Php  
# Десяткове число   
$A = 1234;     
# Від'ємне число     
$A = -123;      
# Вісімкове число (еквівалентно        
# 83 у десятковій системі)
$A = 0123;     
# Шістнадцяткове число (еквівалентно       
# 26 у десятковій системі)
$A = 0x1A;     
?>

Розмір цілого залежить від платформи, хоча, як правило, максимальне значення близько двох мільярдів (це 32-бітове знакове). Беззнакові цілі PHP не підтримує.

Якщо ви визначите число, що перевищує межі цілого типу, воно буде інтерпретовано як число з плаваючою крапкою. Також якщо ви використовуєте оператор, результатом роботи якого буде число, що перевищує межі цілого, замість нього буде повернуто число з плаваючою крапкою.

У PHP не існує оператора ділення цілих. Результатом 1/2 буде число з плаваючою крапкою 0.5. Ви можете навести значення до цілого, що завжди округлює його в меншу сторону, або використовувати функцію round (), округлюються значення за стандартними правилами. Для перетворення змінної до конкретного типу потрібно перед змінною вказати в дужках потрібний тип. Наприклад, для перетворення змінної $a = 0.5 до цілого типу необхідно написати (integer) (0.5) або (integer) $a або використовувати скорочений запис (int) (0.5). Можливість явного приведення типів за таким принципом існує для всіх типів даних (звичайно, не завжди значення одного типу можна перевести в інший тип). Ми не будемо заглиблюватися у всі тонкощі приведення типів, оскільки PHP робить це автоматично залежно від контексту.