Сообщение об ошибке

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции menu_set_active_trail() (строка 2405 в файле /home/kpaco123/e-helper/includes/menu.inc).

require

Цей оператор діє приблизно так само, як і #include в C++. Все, що ми говорили про include, лише за деякими винятками, справедливо і для require. require також дозволяє включати в програму і виконувати який-небудь файл. Основна відмінність require і include полягає в тому, як вони реагують на виникнення помилки. Як вже говорилося, include видає попередження, і робота скрипта триває. Помилка в require викликає фатальну помилку роботи скрипта і припиняє його виконання.

Умовні оператори на require () не впливають. Якщо рядок, в якому з'являється цей оператор, не виконується, то жоден рядок коду з файлу теж не виконується. Цикли також не впливають на require (). Код, що міститься у файлі який є об'єктом циклу,вставляється але вставка відбувається тільки один раз.

У реалізаціях PHP до версії 4.0.2 використання require () означало, що інтерпретатор обов'язково спробує прочитати файл.

require, як і include, при використанні всередині умовних блоків потрібно укладати у фігурні дужки.