Сообщение об ошибке

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции menu_set_active_trail() (строка 2405 в файле /home/kpaco123/e-helper/includes/menu.inc).

Поділ і з'єднання радка

Дуже корисні функції - функції розподілу рядка на частини і обернені до них. Чому дуже корисні? Наприклад, якщо ви динамічно генеруєте форму за бажанням користувача, можна запропонувати йому вводити елементи для створення списку вибору, розділяючи їх яким-небудь символом. І для того щоб обробити отриманий список значень, якраз і стане в нагоді вміння розбивати рядок на шматочки. Для реалізації такого розбиття в PHP можна використовувати кілька функцій:

explode (роздільник, вхідний рядок 
[, Максимальна кількість елементів])

split (шаблон, вхідний рядок 
[, Максимальна кількість елементів])

preg_split (шаблон, вхідний рядок
[, Максимальна кількість елементів 
[, опції]])

Останні дві функції працюють з регулярними виразами, тому ми їх розглядати не будемо. Розглянемо більш просту функцію - explode ().

Функція explode () ділить заданий рядок на підрядки, кожний з яких відділений від сусіднього з допомогою зазначеного роздільника, і повертає масив отриманих рядків. Якщо задано додатковий параметр Максимальна кількість елементів, то число елементів у масиві буде не більше цього параметра, в останній елемент записується весь залишок рядка. Якщо в якості роздільника вказана порожній рядок «""», то функція explode () поверне false. Якщо символу роздільника у вхідному рядку немає, то повертається вхідний рядок без змін.