Сообщение об ошибке

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции menu_set_active_trail() (строка 2405 в файле /home/kpaco123/e-helper/includes/menu.inc).

htmlspecialchars ()

Функція htmlspecialchars (рядок [, стиль лапок [, кодування]]) переводить спеціальні символи, такі як «<», «>», «&», «" »,« '» в екранований вигляд для того щоб відобразити в браузері.

Додатковий аргумент стиль лапок визначає, як повинні інтерпретуватися подвійні та одинарні лапки. Він може мати одне з трьох значень: ENT_COMPAT, ENT_QUOTES, ENT_NOQUOTES. Константа ENT_COMPAT означає, що подвійні лапки повинні бути переведені в спецсимволи, а одинарні повинні залишитися без змін. ENT_QUOTES говорить, що повинні конвертуватися і подвійні та одинарні лапки, а ENT_NOQUOTES залишає і ті й інші лапки без змін.

У пункті кодування можуть бути задані такі кодування, як UTF-8, ISO-8859-1 та інші (кириличні кодування також підтримуються).

Приклад. Використання функції htmlspecialchars ()

<? Php 
$new = htmlspecialchars ("<a 
href = 'mailto: au@mail.ru'> 
Написати листа </ a> ", ENT_QUOTES); 
echo $ new; 

/* Наш рядок перекодовується в такий: 
<a href='mailto:au@mail.ru'> 
Написати листа </ a> */

У браузері ми побачимо: 
<a href='mailto:au@mail.ru'> 
Написати листа </ a>

Функція htmlspecialchars () перекодує тільки найбільш часто використовувані спецсимволи. Якщо необхідно конвертувати всі символи структури HTML, слід задіяти функцію htmlentities (). Кириличні літери при використанні цієї функції теж кодуються спеціальними послідовностями. Наприклад, літера «А» замінюється комбінацією «A». Її синтаксис і принцип дії аналогічний синтаксису і принципом дії htmlspecialchars ().