Сообщение об ошибке

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции menu_set_active_trail() (строка 2405 в файле /home/kpaco123/e-helper/includes/menu.inc).

Закриття з'єднання з файлом

 

Після виконання необхідних дій з файлом, будь то читання або запис даних або що-небудь інше, з'єднання, встановлене з цим файлом функцією fopen (), потрібно закрити. Для цього використовують функцію fclose (). Синтаксис у неї наступний:

fclose (покажчик на файл)

Ця функція повертає TRUE, якщо з'єднання успішно закрито, і FALSE - у зворотному випадку. Аргумент цієї функції повинен вказувати на файл, успішно відкритий, наприклад, за допомогою функції fopen ().

Приклад. Використання функції fclose ()

<? Php 
$h = fopen ("my_file.html", "w"); 
fclose ($ h);
?>

Звичайно, якщо не закривати з'єднання з файлом, ніяких помилок виконання скрипта не відбудеться. Але в цілому для сервера це може мати серйозні наслідки. Наприклад, хакер може скористатися відкритим з'єднанням і записати в файл вірус, не кажучи вже про зайві витрати ресурсів сервера. Тож радимо завжди закривати з'єднання з файлом після виконання необхідних дій.