Сообщение об ошибке

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции menu_set_active_trail() (строка 2405 в файле /home/kpaco123/e-helper/includes/menu.inc).

fgets ()

Функція fgets

За допомогою функції fgets () можна зчитати з файлу рядок тексту. Синтаксис цієї функції практично такий же, як і у fread (), за винятком того, що довжину зчитуваного рядка вказувати необов'язково:

string fgets (покажчик на файл [, довжина])

У результаті роботи функція fgets () повертає рядок довжиною (довжина-1) байт з файлу, на який вказує покажчик на файл. Читання закінчується, якщо прочитано (довжина-1) символів або зустрівся символ переходу рядка або кінець файлу. Нагадаємо, що в PHP один символ - це один байт. Якщо довжина, рядка не зазначена (дана можливість з'явилася починаючи з PHP 4.2.0), то зчитується 1 Кбайт (1024 байт) тексту або, що те ж саме, 1024 символів. Починаючи з версії PHP 4.3, якщо параметр довжина не заданий, зчитується рядок цілком. У випадку помилки функція fgets () повертає false. Для версій PHP починаючи з 4.3 ця функція безпечна для двійкових файлів.

Приклад. Використання функції fgets ()

<? Php 
$h = fopen ("my_file.html", "r +"); 
$content = fgets ($ h, 2); 
// Вважає перший символ з 
// Першого рядка файлу my_file.html 
fclose ($h); 
echo $content; 
?>

Обидві функції, fread () і fgets (), припиняють зчитування даних з файлу, якщо зустрічають кінець файлу. У PHP є спеціальна функція, що перевіряє, чи дивиться покажчик позиції файлу на кінець. Це булева функція feof (), як параметр передається покажчик на з'єднання з файлом.