Сообщение об ошибке

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции menu_set_active_trail() (строка 2405 в файле /home/kpaco123/e-helper/includes/menu.inc).

mysql_connect ()

Синтаксис mysql_connect

mysql_connect ( [рядок server [, рядок username [, рядок password 
            [, логічне new_link [, ціле client_flags]]]]])

Дана функція встановлює з'єднання із сервером MySQL і повертає вказівник на це з'єднання або FALSE у випадку невдачі. Для відсутніх параметрів встановлюються наступні значення за замовчуванням:

server = 'localhost:3306' 
username = ім'я користувача власника процесу сервера
password = порожній пароль 

Якщо функція викликається двічі з тими самими параметрами, то нове з'єднання не встановлюється, а повертається посилання на старе з'єднання. Щоб цього уникнути, використовують параметр new_link, що змушує в будь-якому випадку відкрити ще одне з'єднання.

Параметр client_flags - це комбінація наступних констант: MYSQL_CLIENT_COMPRESS (використовувати протокол стиску), MYSQL_CLIENT_IGNORE_SPACE (дозволяє вставляти пробіли після імен функцій), MYSQL_CLIENT_INTERACTIVE (чекати interactive_timeout секунд - замість wait_timeout - до закриття з'єднання).

Параметр new_link з'явився в PHP 4.2.0, а параметр client_flags - у PHP 4.3.0.

З'єднання із сервером закривається при завершенні виконання скрипта, якщо воно до цього не було закрито за допомогою функції mysql_close().

Отже, встановлюємо з'єднання з базою даних на локальному сервері для користувача nina з паролем "123":

<?
$conn = mysql_connect("localhost", "nina","123")
or die("Неможливо установити з'єднання: ". mysql_error());
echo "З'єднання встановлене";
mysql_close($conn);
?>

Дія mysql_connect рівносильна команді shell>mysql -u nina -p123