Сообщение об ошибке

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции menu_set_active_trail() (строка 2405 в файле /home/kpaco123/e-helper/includes/menu.inc).

mysql_query ()

 

Синтаксис mysql_query

ресурс mysql_query ( рядок query [, ресурс link_identifier])

mysql_query() посилає SQL-запит активній базі даних MySQL сервера, що визначається за допомогою вказівника link_identifier (це посилання на якесь з'єднання із сервером MySQL). Якщо параметр link_identifier опущений, використовується останнє відкрите з'єднання. Якщо відкриті з'єднання відсутні, функція намагається з'єднатися із СУБД, аналогічно функції mysql_connect() без параметрів. Результат запиту буферизується.

Зауваження: рядок запиту НЕ повинен закінчуватися крапкою з комою.

Тільки для запитів SELECT, SHOW, EXPLAIN, DESCRIBE, mysql_query() повертає вказівник на результат запиту, або FALSE, якщо запит не був виконаний. В інших випадках mysql_query() повертає TRUE, якщо запит виконаний успішно, і FALSE - у випадку помилки. Значення, не рівне FALSE, говорить про те, що запит був виконаний успішно. Воно не говорить про кількість змінених або повернутих рядів. Цілком можлива ситуація, коли успішний запит не торкнеться жодного ряду. mysql_query() також вважається помилковим і поверне FALSE, якщо в користувача недостатньо прав для роботи з зазначеною в запиті таблицею.