Сообщение об ошибке

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции menu_set_active_trail() (строка 2405 в файле /home/kpaco123/e-helper/includes/menu.inc).

mysql_fetch_array ()

Синтаксис mysql_fetch_array

масив mysql_fetch_array (ресурс result [, ціле result_type])

Ця функція обробляє ряд результатів запиту, повертаючи масив (асоціативний, чисельний або обидва) з обробленим рядом результатів запиту, або FALSE, якщо рядів більше немає.

mysql_fetch_array() - це розширена версія функції mysql_fetch_row(). Крім збереження значень у масиві з чисельними індексами, функція повертає значення в масиві з індексами за назвою стовпчиків.

Якщо декілька колонок у результаті будуть мати однакові назви, буде повернутий останній стовпчик. Щоб одержати доступ до перших, варто використовувати чисельні індекси масиву або аліаси в запиті. У випадку аліасів саме їх ви не зможете використовувати

Важливо зауважити, що mysql_fetch_array() працює НЕ повільніше, ніж mysql_fetch_row(), і надає більш зручний доступ до даних.

Другий опційний аргумент result_type у функції mysql_fetch_array() є константою і може приймати наступні значення: MYSQL_ASSOC, MYSQL_NUM і MYSQL_BOTH. Ця можливість додана в PHP 3.0.7. Значенням за замовчуванням є: MYSQL_BOTH.

Використовуючи MYSQL_BOTH, одержимо масив, що складається як з асоціативних індексів, так і з чисельних. MYSQL_ASSOC поверне тільки асоціативні відповідності, а MYSQL_NUM - тільки чисельні.

Зауваження: імена полів, що повертаються цією функцією, регістронезалежні.