Сообщение об ошибке

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции menu_set_active_trail() (строка 2405 в файле /home/kpaco123/e-helper/includes/menu.inc).

Структура HTML-документа

Структурні теги HTML-документа визначають початок і закінчення різних частин документа. Хоча багато браузерів правильно інтерпретують документ і без них, правила вимагають, щоб структурні теги були включені до документа. На початковому етапі вивчення мови HTML ці теги обов’язково повинні включатись до кожного із створюваних документів.

Позначення HTML-документа

<HTML>… < /HTML> - включають в себе всі інші теги HTML і весь інформаційний зміст документа.

< HTML> розташовується у першому рядку документа;

< /HTML> - у останньому рядку.

Заголовок документа

<HEAD>… </HEAD> - містить інформацію про документ.

Назва документа

<TITLE>… </TITLE> - назва документа, яка відображається в рядку заголовка Internet Explorer.

Тіло документа

<BODY>…</BODY> - тіло документа містить весь текст з інформацією і всі теги HTML, які використовуються для форматування тексту.

ПРИКЛАД (базова структура HTML-документа)

Файл у форматі HTML:

<HTML>

<HEAD>

<TITLE>Моя перша HTML-сторінка</TITLE>

</HEAD>

<BODY>

</BODY>

</HTML>

 

Відображення файла програмою-браузером:

 

 

Microsoft Internet Explorer та інші браузери допускають застосування атрибутів LEFTMARGIN=”n” і ТОРМАRGIN=”n” у тегу <ВОDY>. Атрибут LEFTMARGIN = задає ліве поле для всієї сторінки. ТОРМАRGIN= визначає верхнє поле. Число n вказує на ширину поля у пікселях. Наприклад, тег <ВОDY LEFTMARGIN =”40"> створює на всій сторінці ліве поле шириною 40 пікселів. При n= 0 ліве поле відсутнє.