Сообщение об ошибке

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции menu_set_active_trail() (строка 2405 в файле /home/kpaco123/e-helper/includes/menu.inc).

Графічне зображення як фон

 

При необхідності можна використати зображення (графічний файл) як фон для сторінки. Зображення, використане як фон, мозаїкою, багаторазово повторюється в робочому вікні і заповнює його.

WWW-браузери підтримують обмежену кількість форматів файлів для вбудованих зображень, і не всі браузери можуть відображати кожен з цих форматів у вікні HTML-документа. Два найбільш популярних формати, які підтримуються Internet Explorer і більшістю інших браузерів – формати GIF і JPEG (графічні файли у цих форматах мають розширення *.GIF і *.JPG).

Графічний формат GIF - найбільш популярний формат використання вбудованих зображень у WWW-сторінки, оскільки він підтримується всіма графічними браузерами. Файли у цьому форматі можуть містити максимум 256 кольорів. Це також єдиний формат, який підтримує прозорість кольору і дозволяє стискання без втрати якості. Формат широко застосовується для створення різних елементів Web-сторінок: кнопки, іконки, банери, анімаційні зображення та інші швидкозавантажувані зображення із низькою кольоровою палітрою.

Формат JPEG був розроблений як засіб для стискання зображень з палітрою на 16,7 млн. можливих кольорів. Можливість роботи з повноцінною палітрою обумовлює перевагу JPEG над GIF при демонстрації сканованих фотографій, картин, малюнків та інших зображень. При стисканні файлу відчуваються втрати якості зображення. Великий розмір файлів обумовлює їх повільне завантаження на Web-сторінці.

Для використання зображення як фону необхідно вказати шлях до файлу на диску, по якому знаходиться зображення. Наприклад, зображення знаходиться у файлі 008.gif у папці IMG на диску С:. В цьому випадку тег <BODY> з атрибутом встановлення фонового зображення буде записаний таким чином:

<BODY BACKGROUND=”C:/IMG/008.GIF”>.

У випадку, якщо файл зображення знаходиться у тій же папці, що і HTML-документ, шлях до файла можна не вказувати, просто вказати його ім’я (як у наведеному нижче прикладі).

ПРИКЛАД

Файл у форматі HTML:

<HTML>

<HEAD>

<TITLE>Моя перша HTML-сторінка</TITLE>

</HEAD>

<BODY BACKGROUND=”008.gif”>

</BODY >

</HTML>

Відображення файла програмою-браузером: