Сообщение об ошибке

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции menu_set_active_trail() (строка 2405 в файле /home/kpaco123/e-helper/includes/menu.inc).

<TABLE>

Для створення таблиці використовують тег <TABLE> і відповідний йому закриваючий тег </TABLE>. Між ними розташовані всі теги, необхідні для створення таблиці.

Тег <TABLE> може мати атрибут рамки BORDER=n, який створює рамку шириною n пікселів. За замовчуванням таблиця не окреслена рамкою. У тегу <TABLE> можна використати атрибут BORDERCOLOR для кольору рамки таблиці. Атрибут BORDERCOLOR дорівнює шістнадцятковому RGB або англійській назві кольору.

Атрибут UNIT= тега <ТАВLЕ> визначає одиниці вимірювання, які використовуються при зазначенні розмірів як всієї таблиці, так і окремих стовпчиків. Атрибут UNIТ= може приймати такі значення:

- UNIТ=ЕN - це значення надається за замовчуванням і визначає одиницю вимірювання, яка дорівнює еn-пробілу. Еn-пробіл - це друкарська одиниця вимірювання, яка дорівнює ширині літери <n>. Реальний розмір пробілу залежить від обраного шрифту. Як правило, еn-пробіл дорівнює половині розміру шрифта;

- UNIТ=RELATIVE - використовується для визначення відносної ширини стовпчиків у відсотках від загальної ширини таблиці;

- UNIТ=РIXELS – це значення використовується, якщо необхідно точно визначити ширину стовпчика на екрані. Наприклад, тег <ТАВLЕ UNIТ=РIXELS WIDTH=340> сформує таблицю шириною 340 пікселів.

Атрибут СЕLLPADDING= визначає ширину порожнього простору між вмістом комірки і її межами, тобто задає поля всередині комірки.