Сообщение об ошибке

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции menu_set_active_trail() (строка 2405 в файле /home/kpaco123/e-helper/includes/menu.inc).

SELECT

SELECT — оператор мови SQL, котрий повертає рядки з однієї чи багатьох таблиць. Повний синтаксис оператора SELECT є складним, проте його можна описати наступним чином:

 

SELECT [Straight_join] [DISTINCT | ALL] select_expression...
[FROM tables... [WHERE where_definition] [GROUP BY column...]
[ORDER BY column [ASC | DESC] ...] HAVING full_where_definition
[LIMIT [offset] rows] [PROCEDURE procedure_name]]
[INTO OUTFILE 'file_name'... ]

 

Повертає нуль або більше рядків з однієї або більше таблиць. По кількості застосувань, SELECT — найчастіша команда Data Manipulation Language (DML). Оскільки, SQL не є процедурною мовою, запит SELECT описує кінцеві дані, однак, не вказує, які саме операції слід виконати для отримання цих даних: завдання покладається на систему керування базами даних, яка здатна самостійно оптимізовувати необхідні для отримання результату операції.

 

Як видно з наведеного вище, разом з командою Select використовуються ключові слова, використання яких дуже впливає на відповідь сервера.Розглянемо кожне з них.

 

DISTINCT.
Пропускає рядки, в яких всі вибрані поля ідентичні, тобто усуває дублювання даних.

WHERE.
Оператор команди Select, який дозволяє встановлювати предикати, умова яких може бути вірною або невірною для будь-якого рядка таблиці. Витягуються тільки ті рядки, для яких таке твердження вірне. Наприклад:

 

SELECT u_id,lname from publishers WHERE city ='New York';

 

Виводить колонки u_id і lname з таблиці publishers для яких значення в стовпці city-new York. Це дає можливість зробити запит конкретнішим.