Сообщение об ошибке

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции menu_set_active_trail() (строка 2405 в файле /home/kpaco123/e-helper/includes/menu.inc).

TUpDown

TUpDown Компонент призначений для зміни числових значень натиском миші по кнопках зі стрілками або натисканням клавіші керування курсором. Змінюване числове значення перебуває у властивості Position. При натисканні на одну із кнопок зі стрілками значення властивості Position зменшується або збільшується на величину, задану у властивості Increment у діапазоні, обумовленому властивостями Max і Min.

При спробі збільшити значення, коли воно вже досягло максимуму, збільшення не відбувається або встановлюється мінімальне значення, залежно від значення властивості Wrap. Аналогічні дії виконуються й для мінімального значення.

Компонент можна зв'язати з іншим елементом керування, наприклад TEdit. Для цього необхідно встановити відповідне значення у властивості Associate. Після зв'язування компонентів автоматично розташовується на формі поруч зі зв'язаним елементом керування, ліворуч або праворуч від нього, залежно від значення властивості AlignButton, і приймає відповідні розміри. Для елемента керування TEdit при натисканні на кнопки компонента відбувається зміна значення у вікні уведення.

 

Назва

Тип

Опис

Associate

TWinControl

Посилання на пов'язаний з компонентом елемент керування.

AlignButton

TUDAlignButton

Розташування компонента щодо пов'язаного з ним елемента керування: udLeft – ліворуч, udRight – праворуч.

Orientation

TUDOrientation

Орієнтація стрілок: udHorizontal – горизонтальна, стрілки: уліво й вправо, udVertical – вертикальна, стрілки: нагору й долілиць.

Increment

Integer

Приріст за одне натискання на одну із кнопок.

Max

SmallInt

Максимальне значення діапазону зміни.

Min

SmallInt

Мінімальне значення діапазону зміни.

Position

SmallInt

Поточне значення.

Wrap

Boolean

Визначає поводження компонента при досягненні границь діапазону зміни: true – циклічний перехід до мінімального й максимального значень.