Сообщение об ошибке

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции menu_set_active_trail() (строка 2405 в файле /home/kpaco123/e-helper/includes/menu.inc).

Лекція 15

Лекція 15. ТЕГ <META>

 

Пошукові системи мережі Інтернет представляють результати пошуку у вигляді списку найбільш релевантних запиту сайтів. Постійне зростання кількості WEB-ресурсів і конкуренція серед них за розміщнння посилання на ресурс з початку списку результатів пошуку потребує певних заходів, які дозволять пошуковій системі знаходити ресурс у мережі і вміщувати його на початок списка як  такий, що  найбільш повно відповідає запиту, введеному користувачем.

Багато з пошукових служб індексують тільки початкові сторінки сайтів. Як правило, індексуванню підлягають такі елементи документа: заголовок <TITLE>, заголовки рівнів <H1>...<H6> в тілі документа і ключові слова, задані в <META>-тезі.

Таким чином, для того, щоб документ був знайдений у мережі, необхідно уважно ставитись до вибору назви документа, створення його структури і використання <META> -тегів.

Наприклад, тег <META NAME=”Keywords” LANG=ru CONTENT=” “>

задає список ключових слів, які містяться в документі, а тег <META NAME=”Description” CONTENT=” “> є словесним описом змісту документа.

Розробник документа володіє глибокими знаннями про документ (його зміст, призначення, відношення до інших документів тощо) і може кваліфіковано описати створений ним документ для його подальшого ефективного пошуку.

Для опису HTML-документа з метою його подальшого ефективного пошуку роботами пошукових машин мережі застосовується тег <META>, до якого вміщуються дані про документ.

Під метаданими розуміють інформацію або “дані про дані”. У HTML-файлі метадані вміщені у <МЕТА>-теги, які розташовані у заголовку файла. Метадані застосовуються у різних галузях для ідентифікації і класифікації електронних і неелектронних документів для реалізації у мережевому середовищі інформаційного пошуку, фільтрації інформації та ін.

Для забезпечення ефективної роботи у глобальному середовищі необхідно стандартизувати метадані. В межах окремих ініціатив здійснюються спроби розробити ефективні міжнародні стандарти, які відповідають вимогам мережевого інформаційного середовища.

Приклад застосування <МЕТА>-тегів:

META NAME="Description" CONTENT="FAQ about Ukraine at BRAMA">

<META NAME="Keywords" CONTENT="Ukraine, Ukrainian, History, Area, Geography,  Population,  Economic  Data,  Education,  Healthcare  Statistics,  Energy,

Transportation, Communication, Media, Citycodes, Chornobyl, Chernobyl, Maps, Currency,  Hryvnas,  Karbovantsi,  Rubles,  Planes,  Mriya,  Cossack,  Ruslan,  Condor,

Antonov, Україна, Украина, Історія, История, Населення, Економія, Наука, Здоров'я, Енергія, Транспорт, Комунікація, Чорнобиль, Карти, Валюта, Карбованці, Рублі, Літаки, Антонов, Руслан, Кондор, Мрія, Казак, Газети, Журнали, Газета">

<META NAME="Author" CONTENT="Max Pyziur, Hanya Krill, Myroslaw

Smorodsky, Ганя Кріль, Мирослав Смородський">

<META NAME="Company" CONTENT="BRAMA-Gateway Ukraine Inc.">

<META NAME="Language" CONTENT="English, Ukrainian, Russian">