Сообщение об ошибке

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции menu_set_active_trail() (строка 2405 в файле /home/kpaco123/e-helper/includes/menu.inc).

margin-bottom

Опис CSS властивості margin-bottom:

Встановлює величину відступу від нижнього краю елемента. Відступом є відстань від зовнішнього краю нижньої межі поточного елемента до внутрішньої межі його батьківського елементу

Синтаксис CSS властивості margin-bottom:

margin-bottom: значення | auto

Аргументи CSS властивості margin-bottom:

Величину нижнього відступу можна вказувати в пікселях (px), відсотках (%) або інших допустимих для CSS одиницях. Значення може бути як позитивним, так і негативним числом. Аргумент auto вказує, що розмір відступів буде автоматично розрахований браузером.

Значення по замовчуванні CSS властивості margin-bottom:

0

Наслідування CSS властивості margin-bottom:

не наслідується

Приклад використання CSS властивості margin-bottom:

<div style="margin-left: 40px; background: #ccc; padding: 10px"> Текст </div>

Використання CSS властивості margin-bottom:

всі елементи

Об'єктна модель CSS властивості margin-bottom:

[window.]document.getElementById("elementID").style.marginBottom

Додаткові відомості про CSS властивість margin-bottom:

Всі відступи мають проблеми або не підтримуються повністю для вбудованих елементів. У разі параметра margin-bottom, то він добре підтримується для блокових елементів в Internet Explorer 4 / 5, але в той же час для вбудованих елементів ігнорується повністю. Netscape 4.x працює коректно, поки параметр margin-bottom не застосовується до плаваючих або вбудованим елементів. Opera 4 має проблеми з правими і лівими відступами для вбудованих елементів.