Сообщение об ошибке

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции menu_set_active_trail() (строка 2405 в файле /home/kpaco123/e-helper/includes/menu.inc).

color

Опис CSS властивості color:

Визначає колір тексту елемента.

Синтаксис CSS властивості color:

color: значення

Аргументи CSS властивості color:

Значення кольору можна задавати трьома способами.
1. За його назвою Браузери підтримують деякі кольору за їх назвою.
2. За шістнадцятиричним значенню Для того щоб визначити кольори використовуються числа в шістнадцятковому коді. Шістнадцяткова система, на відміну від десяткової системи, базується, як випливає з її назви, на числі 16. Цифри будуть наступні: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, A, B, C, D, E, F. Цифри від 10 до 15 замінені латинськими літерами. Числа більше 15 в шістнадцятковій системі утворюються об'єднанням двох чисел в одне. Наприклад, числа 255 у десятковій системі відповідає число FF в шістнадцятковій системі. Щоб не виникало плутанини у визначенні системи числення, перед шістнадцятковий числом ставлять символ решітки #, наприклад # 666999. Кожен з трьох кольорів - червоний, зелений і синій - може приймати значення від 00 до FF. Таким чином, позначення кольору розбивається на три складові # rrggbb, де перші два символи відзначають червону компоненту кольору, два середніх - зелену, а два останніх - синю. Допускається використовувати скорочену форму виду # rgb, де кожен символ слід подвоювати. Так, запис # fe0 слід розцінювати як # ffee00.
3. За допомогою RGB Можна визначити колір використовуючи значення червоної, зеленої та синьої складової в десятковому численні. Значення кожного з трьох кольорів може набувати значення від 0 до 255. Також можна задавати колір у відсотковому відношенні.

Значення по замовчуванні CSS властивості color:

black

Наслідування CSS властивості color:

не наслідується

Приклад використання CSS властивості color:

<span style="color: red">Текст</span>

Використання CSS властивості color:

всі елементи

Об'єктна модель CSS властивості color:

[window.]document.getElementById("elementID").style.color