Сообщение об ошибке

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции menu_set_active_trail() (строка 2405 в файле /home/kpaco123/e-helper/includes/menu.inc).

left

Опис CSS властивості left:

Для позиційований елемента визначає відстань від лівого краю батьківського елементу, не включаючи відступ, поле і ширину рамки, до лівого краю дочірнього елемента. Відлік координат залежить від значення параметра position. Якщо його аргумент дорівнює absolute, як батька виступає вікно браузера і положення елемента визначається від його лівого краю. У випадку значення relative, значення left відраховується від лівого краю батьків.

Синтаксис CSS властивості left:

left: значення | проценти | auto

Аргументи CSS властивості left:

Як значення приймаються будь-які одиниці довжини, прийняті в CSS - наприклад, пікселі (px), дюйми (in), пункти (pt) та ін Значення параметра left може бути і негативним, в цьому випадку можливі накладення різних елементів один на одного. При завданні значення у відсотках, положення елемента обчислюється в залежності від ширини батьківського елементу. Аргумент auto не змінює положення елемента.

Значення по замовчуванні CSS властивості left:

auto

Наслідування CSS властивості left:

не наслідується

Приклад використання CSS властивості left:

<div style="position: relative; left: -10px; border: 1px solid black; padding: 10px; margin: 7px"> Текст </div>

Використання CSS властивості left:

всі елементи

Об'єктна модель CSS властивості left:

[window.]document.getElementById("elementID").style.left