Сообщение об ошибке

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции menu_set_active_trail() (строка 2405 в файле /home/kpaco123/e-helper/includes/menu.inc).

visibility

Опис CSS властивості visibility:

Призначений для відображення або приховування елементів, включаючи рамку навколо нього і фон. При приховані елементи, хоча він і стає не видно, місце, яке займає елемент, залишається за ним. Якщо передбачається висновок різних елементів в один і той же місце екрана, для обходу цієї особливості слід використовувати абсолютне позиціонування або скористатися властивістю display.

Синтаксис CSS властивості visibility:

visibility: inherit | visible | hidden | collapse

Аргументи CSS властивості visibility:

inherit - встановлює значення цієї властивості, як у батьківського елементу. visible - відображення елемента. hidden - елемент стає невидимим або правильніше сказати, повністю прозорим, оскільки він продовжує брати участь у форматуванні сторінки. collapse - якщо це значення застосовується не до рядків або колонок таблиці, то результат його використання буде таким же, як hidden. У разі використання collapse для вмісту осередків таблиць, то вони реагують, ніби до них було додано стильове властивість display: none. Іншими словами, задані рядки і колонки прибираються, а таблиця перебудовується за новою. Цей аргумент не підтримується браузером Internet Explorer.

Значення по замовчуванні CSS властивості visibility:

visible

Приклад використання CSS властивості visibility:

<div id=descr style="visibility: hidden">Текст.</div>

Використання CSS властивості visibility:

всі елементи

Об'єктна модель CSS властивості visibility:

[window.]document.getElementById("elementID").style.visibility

Додаткові відомості про CSS властивість visibility:

У браузері Netscape 4.x властивість visibility не застосовується до елементів списку, полях форм, зображень і таблиць.