height

Опис CSS властивості height:

Встановлює висоту блокових або замінних елементів (до них, наприклад, відноситься тег IMG). Висота не включає товщину меж навколо елемента, значення відступів і полів. Браузери по-різному реагують на налаштування висоти елемента. Якщо його вміст перевищує зазначену висоту, то Internet Explorer і Opera проігнорують значення параметра height і автоматично підлаштувати висоту під контент. Браузер Netscape (а також Mozilla і FireFox) залишить висоту елемента незмінною, а вміст буде відображатися поверх нього. Через цю особливість може вийти накладення вмісту елементів один на одного, у разі, коли в коді HTML вони йдуть послідовно. Щоб цього не сталося, можна додати властивість overflow: auto до стилю елемента.

Синтаксис CSS властивості height:

height: значення | проценти | auto

Аргументи CSS властивості height:

Як значення приймаються будь-які одиниці довжини, прийняті в CSS - наприклад, пікселі (px), дюйми (in), пункти (pt) та ін При використанні процентної запису висота елемента обчислюється залежно від висоти батьківського елементу. Якщо батько явно не вказано, то в його якості виступає вікно браузера. Аргумент auto встановлює висоту виходячи з вмісту елемента

Значення по замовчуванні CSS властивості height:

auto

Наслідування CSS властивості height:

не наслідується

Приклад використання CSS властивості height:

<div style="height: 50px; background: #fc0; padding: 7px; border: 1px solid #ccc"> Текст </div>

Використання CSS властивості height:

До всіх елементів, за винятком вбудованих незаменяемих елементів, колонкам і групам таблиці.

Об'єктна модель CSS властивості height:

[window.]document.getElementById("elementID").style.height

Додаткові відомості про CSS властивість height:

Браузер Internet Explorer 4 не застосовує властивість height до вбудованих елементів, списками і деяким елементам форм, на зразок прапорців, перемикачів і текстових полів. У браузері Opera 3.5 цей параметр не дає ніякого ефекту для вбудованих елементів, полів форми і таблиць.