Сообщение об ошибке

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции menu_set_active_trail() (строка 2405 в файле /home/kpaco123/e-helper/includes/menu.inc).

text-decoration

Опис CSS властивості text-decoration:

Додає оформлення тексту у вигляді його підкреслення, закреслення, лінії над текстом і мигання. Одночасно можна застосувати більш одного стилю, перераховуючи значення через пропуск.

Синтаксис CSS властивості text-decoration:

text-decoration: blink | line-through | overline | underline | none

Аргументи CSS властивості text-decoration:

blink - миготливий текст;
line-through - перекреслений текст;
overline - лінія проходить над текстом.
underline - підкреслений текст;
none - скасовує всі ефекти.

Значення по замовчуванні CSS властивості text-decoration:

none

Наслідування CSS властивості text-decoration:

не наслідується

Приклад використання CSS властивості text-decoration:

a { text-decoration: none } a:hover { text-decoration: underline }

Використання CSS властивості text-decoration:

всі елементи

Об'єктна модель CSS властивості text-decoration:

[window.]document.getElementById("elementID").style.textDecoration [window.]document.getElementById("elementID").style.textDecorationBlink [window.]document.getElementById("elementID").style.textDecorationLineThrough

Додаткові відомості про CSS властивість text-decoration:

Браузер Netscape 4.x не підтримує аргумент overline, Internet Explorer хоча й дозволяє використовувати значення blink, текст показує як завжди, без всякого мерехтіння. Згідно специфікації CSS, якщо для елемента задано вигляд форматування, а для його спадкоємця немає, все одно властивості батьків будуть передаватися його вкладеним елементам. Так, якщо використовується підкреслений параграф, а всередині нього розташований неподчеркнутий елемент color, що виділяє слово іншим кольором, всі слова в параграфі будуть підкреслені, включаючи і виділені іншим кольором слова. На практиці, однак, установка text-decoration: none прибере всі ефекти, незалежно від оформлення батьківського елементу. Єдині винятки - браузери Opera і Internet Explorer 5 для Macintosh, які виконують цю частину специфікації правильно. Opera 4 / 5 і Netscape 6 не змінюють параметри зображень всередині тега SPAN при завданні параметрів оформлення батьківського елементу. До того ж, Netscape 6 не поширює оформлення батьківського елементу на дочірні, а переносить тільки підкреслення. Незважаючи на уявну простоту проблеми, особливість параметра text-decoration є головним болем для розробників сайтів.