Практичні WEB-програмування (4 курс PHP)

Нова практична 4

В цій лабораторній роботі створимо карточку товарів. Так як людина із каталогу після натискання по посиланню має кудись попасти ).

Нова практична 3

Метою даної практичної роботи буде створення сторінки-каталогу із товарами. Знову ж таки, використаємо все той стандартний шаблон bootstrap

Нова практична 2

Метою даної практичної роботи стане додання механізму статичних сторінок до нашого сайту. Для початку нам треба підготувати таблиці в БД, а потім шаблон для сторінки, і так почнемо із таблиць.

Нова практична 1

Метою даної практичної роботи буде генерація головної сторінки з використанням блоків, та формування головного меню. Будемо використовувати шаблон сайту створений Вам раніше.

Практична №4

Створення системи авторизації користувачів.

Спочатку нам потрібно створити таблицю з логінами та паролями користувачів, наприклад такого виду.

CREATE TABLE `labu`.`users` (

`id` INT UNSIGNED NOT NULL AUTO_INCREMENT ,

`name` VARCHAR(128) NOT NULL ,

Практична робота №3

Метою даної практичної роботи буде створення інтерфейсу на додання товарів до каталогу. Отже розділимо процес на дві частини. Першою частиною буде форма для вводу інформації, а друга – безпосередньо буде завантажувати малюнок на сервер та додавати запис в БД про новий товар.

Практична робота 2

Потрібно організувати виведення каталогу продукції. Нижчеописаний приклад ілюструє на прикладі магазину квітів в якому вигляді потрібно вивести в такому виді:

Приклад відображення результатів запиту

Приклад виконує запит на таблиці