C# практичні

Практична робота 6

 

         Метою даної практичної роботи буде навчитися представляти у вигляді трьох видів діаграм, а саме гістограму (стовпчаста діаграма), лінійна (функціональна залежність, координати точки два числа) та секторна (зафарбовані частини круга від центру до країв, із естетичних питань ми використаємо із «діркою» посередині)

Практична робота 5

Метою даної практичної роботи стане написання додатку, який буде керувати контактами користувача, тобто, користувач буде додавати туди своїх друзів із адресами, номерами телефонів і таке інше, а додаток буде дозволяти ці контакти переглядати, редагувати та видаляти.

Практична робота 4

Метою даної практичної роботи буде навчитися працювати із табличним представленням даних. Для цих речей в C# є візуальна компонента DataGridView, вона і реалізує механізми доступу до клітинок таблиці, та візуальне їх представлення.

Практична робота 3

Метою даної практичної роботи буде навчитися елементарним методам роботи із текстами, тому ми напишемо додаток «Блокнот»

Практична робота 2

Метою даної практичної роботи буде вивчення загального методу роботи з візуальними компонентами, а саме: програмне створення, програмний обробіток, та використання універсальних обробників подій. В даному випадку «програмне» мається на увазі – створення візуальної компоненти в коді, а не переміщення мишею на форму

Практична робота 1

Метою даної практичної роботи буде організувати роботу із «універсальними» вікнами. У нас буде два вікна, одне головне, а інше буде, в залежності від обраного пункту меню, відображати різні дані. Для прикладу, ми візьмемо обробку пункту про програму (About) та повідомлення (Message).