C# лекції

Лекція 6. Робота з рядками

У класі System.String надається набір методів для визначення довжини символьних даних, пошуку підрядка в поточному рядку, перетворення символів з верхнього регістру в нижній і навпаки, і т.д. Далі ми розглянемо цей клас більш детально.

Лекція 5. Операції з датою та часом в C#

Існують певні задачі коли потрібно прораховувати величини часу, а так як, є роки високосні, і є місяці з різною кількістю днів то простими циклами не обійтись. Для того були виведені спеціальні формули по яких можливо додавати та віднімати дати, та на базі яких і працюють методи середовища розробки, які будуть наведені нижче.

Лекція 4. Діаграми

Зображення діаграми складається з різних елементів - умовних позначень, осей, рядів і інших елементів. Кожному елементу діаграми відповідає певний об'єкт.

Лекція 3. Відображення сітки даних

DataGridView дуже потужний компонент, ідеально підходить для відображення баз даних, а так само маси іншої користувацької інформації.

Лекція 2. Робота зі стандартніми вікнами

Як правило, для виведення повідомлень використовується елемент MessageBox. Однак крім виведення рядка повідомлення даний елемент може встановлювати ряд налаштувань, які визначають його поведінку.
Для виведення повідомлення в класі MessageBox передбачений метод Show, який має різні версії і може приймати ряд параметрів

Лекція 1. Проектування візуального додатку в C#

Почнемо зі створення порожнього додатка і подивимося, що для нас згенерує майстер Visual Studio, щоб на екрані з'явилося вікно програми, і з чого все це складається. Для створення проекту вибираємо в меню File | New | Project і у вікні вибираємо Windows Forms Application в розділі мови програмування Visual C #