Сообщение об ошибке

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции menu_set_active_trail() (строка 2405 в файле /home/kpaco123/e-helper/includes/menu.inc).

SHOW PROCEDURE STATUS

Оператор SHOW PROCEDURE STATUS

Переглянути список вже створених збережених процедур можна за допомогою оператора show procedure status, який має наступний синтаксис:

SHOW PROCEDURE STATUS [LIKE 'pattern'];

Оператор повертає список збережених процедур, який не включає збережених функцій. При використанні ключового слова LIKE можна вивести інформацію тільки про ті процедури, імена яких задовольняють шаблону pattern.

Приклад:

SHOW PROCEDURE STATUS LIKE 'bin%';

Db: shop

Name: binrand

Type: PROCEDURE

Definer: root@localhost

Modified: 2005-07-18 23:43:23

Created: 2005-07-18 23:43:23

Security_type: DEFINER

Comment:

Db: shop

Name: binstring

Type: PROCEDURE

Definer: root@localhost

Modified: 2005-07-18 14:09:55

Created: 2005-07-18 14:09:55

Security _type: DEFINER

Comment:

Як видно з прикладу, оператор повертає результуючу таблицю, в якій кожен рядок відповідає одній збереженій процедурі. При цьому таблиця містить 8 таких стовпців:

  1. Db - ім'я бази даних, в яку збережена процедура;
  2. Name - ім'я процедури;
  3. Tуре - тип збереженої процедури, приймає значення PROCEDURE для оператора процедури та FUNCTION для збереженої функції (список збережених функцій повертається оператором SHOW FUNCTION STATUS, який розглядається нижче);
  4. Definer - обліковий запис, від імені якої була створена процедура;
  5. Modified-дата останньої модифікації процедури;
  6. Created - дата створення збереженої процедури;
  7. Security type-режим виконання збереженої процедури. Якщо це поле приймає значення DEFINER, то процедура виконується з правами доступу користувача, який створив цю процедуру. Якщо поле Security_type приймає значення INVOKER, то процедура виконується з правами доступу користувача, що викликає процедуру за допомогою оператора CALL.
  8. Comment - коментар до збереженої процедури.