Сообщение об ошибке

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции menu_set_active_trail() (строка 2405 в файле /home/kpaco123/e-helper/includes/menu.inc).

Оголошення класу

Кожен знову створений клас може містити секції, визначені зарезервованими словами published (опубліковані), private (закриті), protected (захищенні), public (відкриті) і automated (автоматизування). Усередині кожної секції спочатку описуються поля, потім - методи і властивості. Секції визначають області видимості елементів опису класу.

Секція public не накладає обмежень на область видимості полів, що перелічуються в ній, методів і властивостей — їх можна викликати в будь- якому іншому модулі програми.

Секція published також не обмежує область видимості, однак у ній перелічуються властивості, що повинні бути доступні не тільки на етапі виконання, але і на етапі конструювання програми (тобто у вікні інспектора об'єктів).

Секція published використовується тільки при розробці нестандартних компонентів.

Секція private звужує область видимості до мінімуму: закриті елементи опису доступні тільки всередині методів даного класу і підпрограмах, що знаходяться в тім же модулі, у якому описаний клас.

Елемент, оголошений у секції private, стає недоступним навіть найближчим нащадкам класу, якщо вони розміщуються в інших модулях.

Секція protected доступна тільки методам самого класу, а також будь-яким його нащадкам незалежно від того, чи знаходяться вони в тому ж модулі чи ні.

Секція automated використовується тільки для оголошення властивостей і методів, що будуть додані до так названого інтерфейсу об'єктів автоматизації; область видимості членів цієї секції не обмежена.

У Object Pascal дозволяється скільки завгодно раз повідомляти секцію, причому порядок продовження секції не має значення. Будь-яка секція може бути порожньою.