Сообщение об ошибке

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции menu_set_active_trail() (строка 2405 в файле /home/kpaco123/e-helper/includes/menu.inc).

Цілі типи даних

 

Цілі типи даних використовуються для представлення цілих чисел. Вони відносяться до цілих порядкових типів. Нижче подана таблиця, в якій перераховані цілі типи даних та їх характеристики.

Цілі типи відрізняються діапазоном значень та розміром памяті, який вонивикористовують. Максимальну продуктивність серед перерахованих забезпечують Integer та Cardinal. Зазначені в таблиці використання пам'яті можуть змінюватися від версії до версії та від системи до системи. Тому, якщо потрібно достовірно знати використання пам'яті, для того чи іншого типу, слід скористатися функцією SizeOf.

Арифметичні операції над цілими числами повертають тип Integer. Тільки, якщо обидва операнди мають тип Int64, то результат також має тип Int64. Більшість стандартних процедур та функцій, що працюють із цілими аргументами, урізають аргументи типу Int64 до 4 байтів. Виключення складають функції High, Low, Succ, Pred, Inc, Dec, IntToStr, IntToHex що повністю підтримують аргументи типу Int64. Функції Round, Trunc, StrToInt64, StrToInt64Def також повертають результат типу Int64. Фукция Ord до типу Int64 застосовуватися не можуть.

Зауваження.

При збільшенні (зменшенні) значення зміної, яка приймає максимальне (мінімальне) для даного типу значення, відбувається циклічний перехід до мінімального (максимального) значення. Якщо ж в опціях проекту встановлено Range Checking та включена директива перевірки діапазону цілочисельних значень {$R+}, то під час виконання буде генеруватися виключення Range Check error.