Сообщение об ошибке

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции menu_set_active_trail() (строка 2405 в файле /home/kpaco123/e-helper/includes/menu.inc).

margin

Опис CSS властивості margin:

Встановлює величину відступу від кожного краю елемента. Відступом є простір від кордону поточного елемента до внутрішньої межі його батьківського елементу. Якщо у елемента немає батьків, відступом буде відстань від краю елемента до краю вікна браузера з урахуванням того, що біля самого вікна за замовчуванням теж установлені відступи. Щоб їх позбутися, слід встановлювати значення margin для селектора BODY рівне нулю (див. приклад). Параметр margin дозволяє задати величину відступу відразу для всіх сторін елемента або визначити її тільки для зазначених сторін.

Синтаксис CSS властивості margin:

margin: значення| auto {1,4}

Аргументи CSS властивості margin:

Дозволяється використовувати одне, два, три або чотири значення, поділяючи їх між собою пробілом. Ефект залежить від кількості аргументів
1 Отступы будут установлены для всех сторон элемента.
2 Первый аргумент устанавливает отступ от верхнего и нижнего края, второй аргумент — от левого и правого.
3 Первый аргумент задает отступ от верхнего края, второй — одновременно от левого и правого края, а третий — от нижнего края.
4 Поочередно устанавливается отступ от верхнего, правого, нижнего и левого края.
Величину відступів можна вказувати в пікселях (px), відсотках (%) або інших допустимих для CSS одиницях. Значення може бути як позитивним, так і негативним числом. Аргумент auto вказує, що розмір відступів буде автоматично розрахований браузером.

Значення по замовчуванні CSS властивості margin:

0

Наслідування CSS властивості margin:

не наслідується

Приклад використання CSS властивості margin:

BODY { margin: 0px; } DIV.parent { margin: 20%; background: #fd0; padding: 10px; } DIV.child { border: 3px solid #666; padding: 10px; margin: 10px; }

Використання CSS властивості margin:

всі елементи

Об'єктна модель CSS властивості margin:

[window.]document.getElementById("elementID").style.margin

Додаткові відомості про CSS властивість margin:

Всі відступи мають проблеми або не підтримуються повністю для вбудованих елементів. У разі параметра margin, то він добре підтримується для блокових елементів в Internet Explorer 4 / 5, але в той же час для вбудованих елементів ігнорується повністю. Netscape 4.x працює коректно, поки параметр margin не застосовується до плаваючих або вбудованим елементів. Opera 4 має проблеми з правими і лівими відступами для вбудованих елементів.