Сообщение об ошибке

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции menu_set_active_trail() (строка 2405 в файле /home/kpaco123/e-helper/includes/menu.inc).

border-bottom-left-radius

Опис CSS властивості border-bottom-left-radius:

Встановлює радіус скруглення лівого нижнього кутка рамки. Якщо рамка не задана, то зкруглення також відбувається і з фоном.

Синтаксис CSS властивості border-bottom-left-radius:

border-bottom-left-radius: [значення | відсотки] [значення | відсотки]

Аргументи CSS властивості border-bottom-left-radius:

Як радіусу вказується будь-яке допустиме в CSS значення (px, cm, in, em та ін), а також відсотки, в цьому випадку радіус скруглення вважається від ширини блоку. Необов'язкове друге значення призначене для створення еліптичного куточка, перше значення при цьому встановлює радіус по горизонталі, а друге - радіус по вертикалі

Значення по замовчуванні CSS властивості border-bottom-left-radius:

0

Наслідування CSS властивості border-bottom-left-radius:

не наслідується

Приклад використання CSS властивості border-bottom-left-radius:

<div style="border-bottom-left-radius: 20px; border:1 solid black"> border-bottom-left-radius: 20px </div> <div style="border-bottom-left-radius: 70px 40px; border:1 solid black"> border-bottom-left-radius: 70px 40px </div>

Використання CSS властивості border-bottom-left-radius:

всі елементи

Додаткові відомості про CSS властивість border-bottom-left-radius:

Firefox використовує нестандартну властивість-moz-border-radius-bottomleft. Safari використовує нестандартну властивість-webkit-border-bottom-left-radius, браузер Chrome також його розуміє.