Сообщение об ошибке

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции menu_set_active_trail() (строка 2405 в файле /home/kpaco123/e-helper/includes/menu.inc).

position

Опис CSS властивості position:

Встановлює спосіб позиціонування елемента відносно вікна браузера або інших об\'єктів на веб-сторінці.

Синтаксис CSS властивості position:

position: absolute | fixed | relative | static

Аргументи CSS властивості position:

absolute Вказує, що елемент абсолютно позиціоновано. У цьому випадку він не існує в звичайному потоці документа подібно іншим елементам, які відображаються на веб-сторінці наче абсолютно позиційований об'єкта і немає. Положення елемента задається атрибутами left, top, right і bottom щодо краю вікна браузера.
fixed За своїми властивостями це значення аналогічно аргументу absolute, але на відміну від нього прив'язується до зазначеної параметрами left, top, right і bottom точці на екрані і не змінює свого положення навіть при перегортання веб-сторінки. Браузери Netscape, Mozilla і Firefox взагалі не відображають смуги прокрутки, якщо положення елемента задано фіксованим, і воно не поміщається цілком у вікно браузера. У браузері Opera хоча і показуються смуги прокручування, але вони ніяк не впливають на позицію елемента.
relative Положення елемента встановлюється щодо батьків, іншими словами, контейнера, в який вкладено елемент. Якщо батьківський елемент явно не заданий, то в якості нього виступає вікно браузера. Додавання атрибутів left, top, right і bottom змінює позицію елемента і зрушує його в ту або іншу сторону від батьків, в залежності від застосовуваного параметра.
static Елементи відображаються як звичайно. Використання параметрів left, top, right і bottom не призводить ні до яких результатів.

Значення по замовчуванні CSS властивості position:

static

Наслідування CSS властивості position:

не наслідується

Приклад використання CSS властивості position:

<div style="font-family: Times, serif; font-size: 200%"> T<span style="position: relative; top: 10px">E</span>X і L<span style="position: relative; top: -5px; font-size: 80%">A</span>T<span style="position: relative; top: 10px">E</span>X </div>

Використання CSS властивості position:

всі елементи

Об'єктна модель CSS властивості position:

[window.]document.getElementById("elementID").style.position

Додаткові відомості про CSS властивість position:

У браузері Internet Explorer 4 додавання параметра position: absolute до посилань не позиціонує їх, до того ж посилання втрачають свою функціональність. Крім того, в цьому браузері абсолютна позиціонування не працює для вбудованих елементів і списків, а відносне позиціонування не застосовується до клітинок таблиці (теги TD і TH). Браузер Netscape 4.x не застосовує значення relative до полів форми, списками, зображень, таблиць або їх осередкам, абсолютна позиціонування не діє для списків або елементів форм.