Сообщение об ошибке

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции menu_set_active_trail() (строка 2405 в файле /home/kpaco123/e-helper/includes/menu.inc).

clear

Опис CSS властивості clear:

Параметр встановлює, з якого боку елемента заборонено його обтікання іншими елементами. Якщо встановлено обтікання елемента за допомогою параметра float, властивість clear скасовує його дію для вказаних сторін.

Синтаксис CSS властивості clear:

clear: both | left | none | right

Аргументи CSS властивості clear:

Значення both скасовує обтікання елемента одночасно з правого і лівого краю. Цей аргумент рекомендується встановити, коли потрібно зняти обтікання елемента, але невідомо точно з якого боку. left - скасовує обтікання з лівого краю елемента. При цьому всі інші елементи на цій стороні будуть опущені вниз, і розташовуватися під поточним елементом. right - скасовує обтікання з правого боку елемента. none - скасовує дію даної властивості і обтікання елемента відбувається, як задано за допомогою параметра float або інших параметрів.

Значення по замовчуванні CSS властивості clear:

none

Наслідування CSS властивості clear:

не наслідується

Приклад використання CSS властивості clear:

<div style="float: left; background: #fd0; border: solid 1px black; padding: 10px; width: 40%"> текст1. </div> <div style="clear: left"> текст2. </div>

Використання CSS властивості clear:

всі елементи

Об'єктна модель CSS властивості clear:

[window.]document.getElementById("elementID").style.clear

Додаткові відомості про CSS властивість clear:

При роботі з властивістю clear, в деяких браузерах виникають помилки, коли обтікання елемента, при встановленні значення float, не відміняється.