width

Опис CSS властивості width:

Встановлює ширину блокових або замінних елементів (до них, наприклад, відноситься тег IMG). Ширина не включає товщину меж навколо елемента, значення відступів і полів. Різні браузери неоднаково працюють з шириною елементу. Так, якщо вміст елементу перевищує його задану ширину, то Internet Explorer і Opera використовують для атрибута width значення auto. Браузери Netscape, Mozilla, Firefox залишають зазначену ширину незмінною, а вміст при цьому виходить за межі елемента і відображається поверх. Для вбудованих елементів виходить навпаки. Якщо ширина задана явно більше вмісту, то Internet Explorer і Opera відобразять область згідно з присвоєним значенням, а інші браузери атрибут width проігнорують.

Синтаксис CSS властивості width:

width: значення | проценти | auto

Аргументи CSS властивості width:

Як значення приймаються будь-які одиниці довжини, прийняті в CSS - наприклад, пікселі (px), дюйми (in), пункти (pt) та ін При використанні процентної запису ширина елемента обчислюється в залежності від ширини батьківського елементу. Якщо батько явно не вказано, то в його якості виступає вікно браузера. Аргумент auto встановлює ширину виходячи з типу та вмісту елемента. Наприклад, для тега DIV, ширина за замовчуванням задається як 100%.

Значення по замовчуванні CSS властивості width:

auto

Наслідування CSS властивості width:

не наслідується

Приклад використання CSS властивості width:

<div style="width: 80%; background: #fc0; padding: 7px; border: 1px solid #ccc"> Текст </div>

Використання CSS властивості width:

До всіх елементів, за винятком вбудованих незаменяемих елементів, колонкам і групам таблиці.

Об'єктна модель CSS властивості width:

[window.]document.getElementById("elementID").style.width

Додаткові відомості про CSS властивість width:

Браузер Internet Explorer 4 не застосовує властивість width до вбудованих елементів, списками і деяким елементам форм, на зразок прапорців, перемикачів і текстових полів. Netscape 4 не застосовує зазначене властивість для полів форм і замінних елементів. У браузері Opera 3.5 цей параметр не дає ніякого ефекту для вбудованих елементів, полів форми і таблиць.