Сообщение об ошибке

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции menu_set_active_trail() (строка 2405 в файле /home/kpaco123/e-helper/includes/menu.inc).

float

Опис CSS властивості float:

Визначає, якою стороною буде вирівнюватися елемент, при цьому інші елементи будуть обтекать його з інших боків. Коли значення параметра float одно none, елемент виводиться на сторінці як зазвичай, найбільше - один рядок обтічного тексту може бути на тій же лінії, що і сам елемент.

Синтаксис CSS властивості float:

float: left | right | none

Аргументи CSS властивості float:

left - вирівнює елемент по лівому краю, а всі інші елементи, на зразок тексту, огинають його по правій стороні. right - вирівнює елемент по правому краю, а всі інші елементи огинають його по лівій стороні. none - обтікання елемента не задається.

Значення по замовчуванні CSS властивості float:

none

Наслідування CSS властивості float:

не наслідується

Приклад використання CSS властивості float:

<div style="float: left; background: #fd0; border: solid 1px black; padding: 10px; width: 40%"> Текст1 </div> <div> Текст2 </div>

Використання CSS властивості float:

всі елементи

Об'єктна модель CSS властивості float:

[window.]document.getElementById("elementID").style.styleFloat

Додаткові відомості про CSS властивість float:

Браузери Internet Explorer 4 / 5 і Netscape 4.x по-різному працюють з атрибутом float, особливо це стосується зображень. Якщо Internet Explorer для тега IMG створює його обтікання, то Netscape для цього вимагає, щоб параметр float застосовувався до тегу DIV, всередину якого поміщений малюнок.