Сообщение об ошибке

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в функции menu_set_active_trail() (строка 2405 в файле /home/kpaco123/e-helper/includes/menu.inc).

font-size

Опис CSS властивості font-size:

Визначає розмір шрифту елемента. Розмір може бути встановлений декількома способами. Набір констант (xx-small, x-small, small, medium, large, x-large, xx-large) задають розмір, який називається абсолютною. По правді кажучи, вони не зовсім абсолютні, оскільки залежать від настройок браузера та операційної системи. Другий набір констант (larger, smaller) встановлює відносні розміри шрифту. Оскільки розмір успадкований від батьківського елемента, ці відносні розміри застосовуються до батьківського елементу, щоб визначити розмір шрифту поточного елемента. У кінцевому підсумку, розмір шрифту сильно залежить від значення цього параметра у батьків елемента. Припустимо змішувати відносні та абсолютні розміри.

Синтаксис CSS властивості font-size:

font-size: абсолютний розмір | відносний розмір | значення | проценти

Аргументи CSS властивості font-size:

Для завдання абсолютного розміру використовуються наступні значення: xx-small | x-small | small | medium | large | x-large | xx-large. Відносний розмір шрифту задається аргументами larger і smaller. Також дозволяється використовувати будь-які допустимі одиниці CSS: em (висота шрифту елементу), ex (висота символу х), пункти (pt), пікселі (px), проценти (%) та ін За 100 відсотків береться розмір шрифту батьківського елементу.

Значення по замовчуванні CSS властивості font-size:

medium - для BODY елемента;
розмір шрифту батька у всіх інших випадках.

Наслідування CSS властивості font-size:

наслідується

Приклад використання CSS властивості font-size:

<h1 style="font-size: 200%">Текст1</h1> <p style="font-size: 12pt">Текст2.</p>

Використання CSS властивості font-size:

всі елементи

Об'єктна модель CSS властивості font-size:

[window.]document.getElementById("elementID").style.fontSize

Додаткові відомості про CSS властивість font-size:

При завданні абсолютного розміру шрифту параметром small, Internet Explorer 4 / 5 буде показувати шрифт таким же розміром, що і шрифт без стилю, який має розмір medium. Завдання розміру шрифту font-size: medium призведе до різних розмірами шрифту в браузерах Internet Explorer і Netscape, що суперечить специфікації CSS і вводить в оману багатьох розробників.